Умови

Адміністрування веб-сайту www.crystalnails.com.ua проводить ПП Дробчак М. М. (надалі – Сrystal Nails Ukraine)


Авторські права

Всі об’єкти інтелектуальної власності (відповідно до Цивільного кодексу України), зокрема найменування, зображення, відео, аудіо-візуальні твори, фотографії, логотипи, система управління базою даних на веб-сайті та його наповнення тощо, належать Crystal Nails Ukraine та/або використовуються ним на законних підставах.

Ви не можете копіювати, відтворювати, опубліковувати, завантажувати, розміщувати, сповіщати або передавати чи будь-яким іншим чином використовувати будь-які об’єкти інтелектуальної власності, зокрема тексти, зображення, графічні малюнки, логотипи, кнопки, ікони, малюнки та їх підбір та розміщення на цьому веб-сайті, а також мову програмування, що була використана, та програмне забезпечення для будь-якої комерційної або публічної цілі без попереднього погодження з Crystal Nails та/або особою, що має право на їх використання.

Ви не можете адаптувати, змінювати або створювати будь-який матеріал або інформацію на цьому веб-сайті або використовувати його з будь-якою іншою метою, окрім Вашого особистого некомерційного використання. Ви погоджуєтесь користуватись цим веб-сайтом лише для законних цілей.

Crystal Nails залишає за собою право використовувати для власних цілей (включаючи публічні) будь-які матеріали, представлені на цьому веб-сайті в будь-якій формі, зокрема у формі текстів та зображень. Crystal Nails залишає за собою право проводити моніторинг повідомлень на веб-сайті та змінювати або видаляти будь-які повідомлення.

 

Обмеження відповідальності

Ми намагаємося забезпечити, щоб інформація, яка викладена на нашому веб-сайті, була достовірною, повною та актуальною. В будь-якому разі, користуючись цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на виконання умов, які вступають в силу з моменту першого використання веб-сайту.

Без обмежень Ваших законних прав веб-сайт та вся інформація, текст, імена, зображення, фотографії, логотипи, посилання, ікони та інші матеріали (без обмежень) надаються, як вони є, та є доступними без прямого чи опосередкованого надання гарантій або запевнень. Зокрема, ми не надаємо гарантії на точність або повноту інформації, що представлена на цьому веб-сайті, так само як не гарантуємо, що можливість користуватися цим веб-сайтом буде безперервною або безпомилковою, або що на веб-сайті та його серверах відсутні комп’ютерні віруси або дефекти.

Ні за яких обставин Crystal Nails не несе відповідальності перед третіми особами за будь-яку шкоду або втрати, що можуть виникнути у результаті використання інформації, що міститься на нашому веб-сайті або продуктів, які на ньому зображені, включаючи пряму та непряму шкоду, або  шкоду, що якимось чином виникла через використання або втрату користування, даних, або прибутків в силу договору, недбалості або образливої поведінки, що виникли через або пов’язані з використанням веб-сайту.

Незважаючи на всі Умови, ми не несемо відповідальності за претензіями, пов’язаними із функціональністю та доступністю цього веб-сайту.

 

Торговельні марки

Всі знаки для товарів та послуг (торговельні марки), комерційні найменування, логотипи тощо, які ідентифікують Crystal Nails, є інтелектуальною власністю Crystal Nails, або використовуються Crystal Nails на законних підставах.

Знаки для товарів та послуг (торговельні марки), комерційні найменування логотипи тощо третіх сторін, які використовуються на цьому веб-сайті, є власністю третіх осіб та/або такі особи користуються ними на законних підставах, а Crystal Nails розміщує їх на цьому веб-сайті на законних підставах. Crystal Nails не надає дозвіл на використання знаків для товарів та послуг (торговельних марок), комерційних найменувань, логотипів третіх сторін будь-якій іншій особі, окрім їх власника та/або особи, що користується ними на законних підставах. Будь-яке таке використання є порушенням прав таких осіб та законодавства України.


Зовнішні посилання

Crystal Nails не заявляє, не гарантує, не стверджує та не несе відповідальності за зовнішні веб-сайти, посилання на які можуть міститися на цьому веб-сайті, так само як запосилання на цей веб-сайт, які містяться на зовнішніх веб-сайтах. Будь-який зовнішній веб-сайт, посилання на який міститься на цьому веб-сайті та який Ви використовуєте, не є підконтрольним Crystal Nails, тож Ви його відвідуєте на власний ризик.

 

Обмеження відповідальності щодо програмного забезпечення

Завантаження програмного забезпечення з цього веб-сайту було детально перевірене та випробуване на всіх етапах виробництва, але як і для всього нового програмного забезпечення ми все ж таки рекомендуємо, щоб перед його використанням Ви перевірили програмне забезпечення за допомогою антивірусної програми. Ми також рекомендуємо зробити резервні копії Вашого жорсткого диску перед використанням програмного забезпечення. Crystal Nails не несе відповідальності за будь-які збої, пошкодження та/або втрату даних Вашої інформації або комп’ютерної системи, що може виникнути під час використання цього програмного забезпечення. Рекомендуємо отримати консультацію у Вашого системного адміністратора та/або мережевого адміністратора перед встановленням будь-якого програмного забезпечення на мережевий комп’ютер.

 

Підсудність

Ці Умови регулюються та підготовлені у відповідності із законодавством України. Спори, що виникають з цього приводу, мають бути предметом розгляду судів України.

Якщо будь-яке положення Умов буде визнане неправомірним, не чинним або іншим чином таким, що не має юридичної сили з причин невідповідності законодавству України, таке положення має бути видалене з Умов. Всі інші положення Умов зберігають свою чинність та є обов’язковими.

Crystal Nails залишає за собою право на зміну будь-яких положень Умов в будь-який час шляхом викладення змін в мережі Інтернет.

Якщо Ви не приймаєте цих Умов повністю, Ви маєте терміново припинити використання цього веб-сайту.