#19 Chro°Me Crystalac (гель - лак) 4 ml

CHROME CrystaLac надає нігтям унікальний хромовий ефект. Довготривалий блиск, міцність та ефект хрому підвищується завдяки його топ гелю.

Єдина в світі революційна розробка,з унікальною технікою нанесення гель лаків: хром CrystaLac, який був недосяжний до сьогоднішого дня.

 Еластичний, розчинний, з ефектом металу хромовий CrystaLac. Ефект металу з хромовим CrystaLac-ом можливо отримати однаково як на натуральних нігтях так і на нарощених. Його базовий шар One Step CrystaLac 0, а фінішній шар Chro’me Top.В інтересах довготривалого ефекту- щоб дизай тримався ще на один тиждень довше- в випадку натуральних нігтів,нанеси на фінішний гель лак One Step CrystaLac 0- Easy Off Top гель, а у випадку нарощених нігтів-Top Seal гель. Як при натуральних так і при нарощених нігтях перед використанням техніки хром CrystaLac, необхідно проматувати нігті , і тільки після того нанести базовий шар One Step CrystaLac 0. З Chro’me CrystaLac-ом можливо створювати різні унікальні дизайни.Нанось екстра тонким шаром,не запечатуючи торець.Перед використанням потрібно ретельно збовтати. Chro’me CrystaLac висихає і на повітрі, але в інтересах отримання беззаперечоно ефекту потрібно просушувати його в УФ лампі мінімум 3-4 хвилини.Ідеальний хромовий ефект можливо отримати лише за офіційною Chro’me технікою.

Більше Спец Гель Лаки

Кількість

264.00  грн


Недоступний.