Акварельні краплини 2 - Orange

Дизайни в техніці Акварель

"Акварельні краплі" - остання розробка в nail-індустрії. Це готове рішення для майстрів, які люблять дизайни в акварельного техніці, але при цьому не мають достатніх художніх навичок або просто хочуть працювати просто і швидко. Суть роботи "акварельні крапель" полягає в тому, що вони наносяться на матову поверхню, що дозволяє отримати легкі прозорі кольорові відтінки з м'якими переходами

Рекомендується використовувати пензлики: Phantom, Art Design, Aquarell. допоміжні підготовчі рідини: Nail Prep, Spray Prep, Acryl Remover, Cleanser

Нанесення:

  1. Метод: Колір, Mattever, потім нанесіть Акварельні краплини на поверхню, перекрийте топ гелем. (в цьому випадку отримуєте ефект акварель.)
  2. Метод: Колір, Cool Top Universal Gel, проматовуємо поверхню бафіком, нанесіть Акварельні краплини, потім перекрийте топ гелем.
  3. Метод: для ще цікавішого ефекту: Колір, Cool Top Gel Universal, ChroMirror пігментний порошок, проматовується поверхня ніжним бафіком, нанесіть Акварельні краплини та перекрийте топ гелем.

Топ гель наноситься трохи товщим шаром, щоб ворсинки пензлика не пошкодили візерунок. Пензлик проводьте по поверхні не більше, ніж 2 рази.

Більше Для декору та дизайну нігтів

Недоступний

Недоступний.