Політика конфіденційності сайту Crystal Nails

Шановні користувачі! Ця політика конфіденційності діє для всіх продукті, і веб-сайтів, що входять до Crystal Nails.

У деяких випадках, сервіси та сайти Crystal Nails можуть містити посилання на інші веб-сайти. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів. Ця політика поширюється тільки на інформацію, зібрану на сайтах Crystal Nails і веб-додатки, що працюють у рамках сайту.

Коментарі

Ми надаємо вам можливість брати участь у співбесідах на нашому сайті, включаючи коментарі, рекомендації, точки зору читачів, огляди, рейтинги та ін. Будь-яка інформація, яку ви надаєте, вказавши ваше вигадане або справжнє ім’я, ID у будь-якій соцмережі, або будь-яке зображення або фотографію, стає публічним і може бути використаним нами у рекламних або комерційних цілях в будь-яких засобах масової інформації.

Ви повинні знати, що будь-яка особиста інформація, надана вами, може бути прочитана, зібрана чи використана іншими користувачами цих послуг, і може бути використана для розсилки небажаних повідомлень.

Crystal Nails не несе відповідальність за особисту інформацію, яку ви надаєте у коментарях і не зобов’язаний публікувати, видаляти або редагувати будь-який з ваших коментарів.

Якщо ви вирішили поділити з друзями будь-яку фотографію чи продукцію з нашого сайту у Facebook, ці дії регулюються Політикою конфіденційності Facebook. Ми не відстежуємо і не зберігаємо записи цих дій. Теж саме стосується політики Twitter.

Якщо ви зареєстровані на нашому сайті, ми можемо відстежувати і аналізувати ваші дії на ньому. Беручи участь у дискусіях на сайті, ви погоджуєтеся на те, що ваші дії будуть публічними.. В результаті, надана вами інформація може з’явитись на інших веб-сайтах, блогах, та ін. Майте на увазі, що ми не несемо відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку ви вирішили оприлюднити через цей функціонал, і ви погоджуєтесь, що ця інформація буде вважатися такою, що була надана вами, а не "Crystal Nails"

ДОСТУП

Ви маєте змогу повністю контролювати всі персональні дані, які Ви надали нам у режимі on-line. Якщо коли-небудь Ви захочете виправити Ваші персональні дані, які є у нас, або змінити свої пріоритети в контактах особисто чи від імені Ваших бізнес-партнерів,
ПАКЕТИ ДАНИХ (COOKIES)
 

Сookie – це пакет даних на веб-сайті, створений із метою обліку та для зручності користувачів. Як й інші компанії, Crystal Nailsвикористовує цей пакет даних із різною метою, наприклад, для реєстрації загальної кількості відвідувачів нашого сайту . Ми також можемо використовувати ці дані, щоб запам’ятати Вас, коли Ви повернетеся на сайт, або щоб реєструвати найменування у Вашому продуктовому кошику, якщо Ви купуєте товари в режимі on-line, або щоб проводити акції, а також щоб допомогти Вам працювати з веб-сайтом відповідно до Ваших потреб. У таких випадках ми можемо отримувати інформацію про Ваші персональні дані з файла cookie.

ПОСИЛАННЯ НА ІНШІ САЙТИ

Ми можемо запропонувати посилання на сайти, що не належать компанії Crystal Nails. Якщо Ви відвідуєте один із цих пов’язаних сайтів, Вам варто ознайомитися з їх політикою конфіденційності тощо. Ми не несемо відповідальності за політику та практику інших компаній.

Захист інформації 

Crystal Nails вживає всіх необхідних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів належать, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, включаючи відповідне шифрування і заходи щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання неавторизованого доступу до систем, в яких ми зберігаємо особисті дані. 

Crystal Nails надає доступ до інформації користувачів тільки тим співробітникам, підрядникам та агентам Crystal Nails, яким необхідно мати цю інформацію для здійснення операцій, які виконуються від нашого імені.