Акрилова пудра Cover Pink

Камуфляжний рожевий акрил.

Рожевий акрил для  ідеального подовження нігтьової пластини: натурально рожевий і його різні варіації, які роблять нігті неповторними.

Кремообразні акрилові пудри «COVER POWDERS»

Приголомшливі акрилові пудри для моделювання нігтів. Природний рожевий колір і його варіації з мерехтливими вкрапленнями, ідеальні для подовження нігтьового ложа.

Акрилова пудра- COVER PINK використовується для естетичного видовження нігтьового ложа, шляхом замаскування вільного краю натурального нігтя. Широка палітра натуральних відтінків пудри - COVER PINK, сприяє тому, щоб підібрати правильний відтінок до типу шкіри кожного клієнта. В інтересах ідеального моделювання та насиченості кольору, необхідно промокнути пензлик з набраною кулькою COVER PINK об суху серветку, яка всмокче надлишки мономеру. Для забезпечення належного покриття, на лінії посмішки товщина пудри має бути товщою, а до корня нігтя зтоншуємо і це робить невидимим натуральний ніготь.У випадку потреби, пудру COVER PINK можемо покрити прозорою акриловою пудрою з рожевим відтінком, завдяки чому ніготь набирає природний вигляд.

Більше Акрилові Пудри Cover

Недоступний

Недоступний.