Акрилова пудра Cover Pink X

Світлий камуфляжний акрил.

Світло рожевий з холодним відтінком акрил,прекрасним покриваючими властивостями.Чудово комбінується з вільним краєм темного кольору. Підходить для клієнтів з світлішою шкірою рук.

Кремообразні акрилові пудри «COVER POWDERS»

Приголомшливі акрилові пудри для моделювання нігтів. Природний рожевий колір і його варіації з мерехтливими вкрапленнями, ідеальні для подовження нігтьового ложа.

Акрилова пудра- COVER PINK використовується для естетичного видовження нігтьового ложа, шляхом замаскування вільного краю натурального нігтя. Широка палітра натуральних відтінків пудри - COVER PINK, сприяє тому, щоб підібрати правильний відтінок до типу шкіри кожного клієнта. В інтересах ідеального моделювання та насиченості кольору, необхідно промокнути пензлик з набраною кулькою COVER PINK об суху серветку, яка вберев себе надлишки мономеру. Для забезпечення належного покриття, на лінії посмішки товщина пудри має бути товщою, а дооснови нігтя зтоншуємо і це робить невидимим натуральний ніготь.При необхідності, пудру COVER PINK можемо покрити прозорою акриловою пудрою з рожевим відтінком, завдяки чому ніготь набирає природний вигляд.

Більше Акрилові Пудри Cover

Недоступний

Недоступний.