Пензлики для нарощення акрилом

Ексклюзивні пензлики з фірмовим дизайном.Висока якість,ексклюзивний дизайн, помірна ціна –з комп’ютерною гравіровкою логотипа.Пензлики мають окремий ковпачок та зафіксовану ручку(рукоятку),тому виключено хитання ручки.

ПОРАДА 1: Перед першим використанням потрібно ретельно вичистити щіточку від заводського клею та пилу, після цього  до основи опустіть пензлик в чистий Liquid та видаліть з нього залишки повітряних бульбашок. Таким чином росте термін експлуатації пензлика.

ПОРАДА 2: Після використання акрилового пензлика, потрібно почисти його чистим Liquid-ом та витерти сухою серветкою так щоб ворсинки були щільно зведені  разом вкінці в гостру піку та повісити, або покласти в лежачому положенні так, щоб залишки  Liquid-ду не потрапили на клей пензлика, інакше Liquid розтворить клей і це спричинить жовтіння акрилів при подальшій роботі.

ПОРАДА 3:Для пігментних, та з блискітками акрилів, тримай окремий пензлик і посуду для Liquid-ду, таким чином збережеш чистоту кольору моделюючих акрилів.

ПОРАДА 4:Для Liquid-ду, використовуй глибоку, з товстими стінками тару, щоб кінчик пензлика не торкався дна.Так не портиться піка пензлика і легше та більше поглинає рідини.

Більше Пензлики для роботи з акрилом

Кількість

1 249.00  грн